RİTUR Restorant Mestia Svaneti

svaneti Türk restorant, svaneti türk lokantası

Gürcistan’ın Kafkas dağlarının en ulu zirvelerinin içinde derin bir vadide kurulu tarihi Svaneti bölgesinin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesindeki Svan Kuleleleri ve muhteşem manzarası ile ünlü Mestia kasabasında 2018 yılından itibaren RİTUR Türk Restorantı olarak hizmete vermeye başladık. 

Restarontımız acentemizin misafirleri için öncelikle planlanmış ve RİTUR müşterilerine hizmet vermekteyken bölgeye gelen Türk ve diğer ülke vatandaşlarının da ilgisi ile herkese açık bir yeme-içme mekanı olarak hizmet verir duruma gelmiştir. 

Restorantımız salaş nitelemesini fazlasıyla hak eden, geleneksel bir Mestia evinin giriş katında, turizm danışma bürosuna 100 metre mesafede şehir merkezinde ama nehir kenarında 1 dönüm bahçeli bir mekandır. 

Ritur grupları için bir öğrenci yemekhanesi formatında kahvaltı ve akşam yemekleri sunan restorantımızda Türk mutfağı yanında Gürcü yemekleri de zaman zaman servis edilmektedir. 

Kapalı salonda 60 kişilik oturma kapasitesi olan RİTUR Restorant Mestia, soğuk ve yağmurla havalarda şömine başı sohbetleri ile, güneşli havalarda ise nehir sesinin ninnisiyle geniş bahçesinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 

Restorantımızda WI-FI hizmeti ücretsiz verilmekte, Türk çayı, Türk kahvesi ve Türk rakısı dahil alkollü içecek servisi yapılmaktadır. Restorantımızın wc- duş olanakları mevcuttur. 

RİTUR SVANETİ TÜRK RESTORANTI İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Avtandil Loseliani Cad. No: 4, 

Yukarı Svaneti Bölgesi, Mestia Kasabası

Gürcistan, 

WHATSAPP : 00 5323629868

Ali TORNACI ile iletişim kurabilirsiniz. 

YOUR FAVORITE PLACE FOR HALAL FOOD in SVANETI MESTIA TOWN: RITUR TURKISH RESTAURANT

With a wide selection of Turkish foods, You wont be disappointed, we also have Georgian dishes. From the service to the atmosphere and most definitely the HALAL FOOD,  RITUR TURKISH Restaurant is a must-try in SVANETI Mestia town.

CONTACT WITH US : +905323414250 WHATSAPP


مكانك المفضل لتناول الطعام الحلال في مدينة سفانيتي ميستيا: مطعم ريتور التركي مع مجموعة واسعة من الأطعمة التركية ، لن تشعر بخيبة أمل ، لدينا أيضًا أطباق جورجية. من الخدمة إلى الغلاف الجوي وبالتأكيد الطعام الحلال ، يعد مطعم RITUR TURKISH أمرًا لا بد منه في مدينة SVANETI Mestia. تواصل معنا: +905323414250 WHATSAPP ————————————————————————————

המקום המועדף עליך לאוכל כשר חלאל בעיר סוואנטי מסטיה: ריטור טורקית עם מבחר רחב של מאכלים טורקיים, לא תתאכזבו, יש לנו גם מנות גרוזיניות. מהשירות לאווירה ובהחלט ה-HALAL FOOD, מסעדת RITUR TURKISH היא מסעדת חובה בעיירה SVANETI Mestia. צור קשר איתנו: +905323414250 WHATSAPP