RİTUR Restorant Mestia Svaneti

svaneti Türk restorant, svaneti türk lokantası

Gürcistan’ın Kafkas dağlarının en ulu zirvelerinin içinde derin bir vadide kurulu tarihi Svaneti bölgesinin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesindeki Svan Kuleleleri ve muhteşem manzarası ile ünlü Mestia kasabasında 2019 yılından itibaren RİTUR Türk Restorantı olarak hizmete vermeye başladık. 

Restarontımız acentemizin misafirleri için öncelikle planlanmış ve RİTUR müşterilerine hizmet vermekteyken bölgeye gelen Türk ve diğer ülke vatandaşlarının da ilgisi ile herkese açık bir yeme-içme mekanı olarak hizmet verir duruma gelmiştir. 

Restorantımız salaş nitelemesini fazlasıyla hak eden, geleneksel bir Mestia evinin giriş katında, turizm danışma bürosuna 100 metre mesafede şehir merkezinde ama nehir kenarında 1 dönüm bahçeli bir mekandır. 

Ritur grupları için bir öğrenci yemekhanesi formatında kahvaltı ve akşam yemekleri sunan restorantımızda Türk mutfağı yanında Gürcü yemekleri de zaman zaman servis edilmektedir. 

Kapalı salonda 60 kişilik oturma kapasitesi olan RİTUR Restorant Mestia, soğuk ve yağmurla havalarda şömine başı sohbetleri ile, güneşli havalarda ise nehir sesinin ninnisiyle geniş bahçesinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 

Restorantımızda WI-FI hizmeti ücretsiz verilmekte, Türk çayı, Türk kahvesi ve Türk rakısı dahil alkollü içecek servisi yapılmaktadır. Restorantımızın wc- duş olanakları mevcuttur. 

RİTUR SVANETİ TÜRK RESTORANTI İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Avtandil Loseliani Cad. No: 4, 

Yukarı Svaneti Bölgesi, Mestia Kasabası

Gürcistan, 

WHATSAPP : 00 995 555 627231 

Ali TORNACI ile iletişim kurabilirsiniz.