Batum ve Tiflis’te Bayi Toplantıları, Kongre, Seminer, İş Gezisi Organizasyonları

Rize merkezli RİTUR TURİZM olarak 1991 yılından beri Gürcistan’dayız. Şimdiye dek gerçekleştirdiğimiz binlerce organizasyon içinde Batum ve Tiflis şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz bayi grupları organizasyonları, Ticaret ve Sanayi Odaları İş Gezileri, KOSGEB Destekli İş Gezileri, Meslek Odaları Eğitim Gezileri, Belediyeler Birliği Gezileri önemli yer tutmuştur.

 

FARKIMIZ : Önce sizi dinliyor, önceliklerinizi anlıyoruz. Kendi değerlendirmelerimizi yapıp size taslak programlar sunuyoruz. Birlikte karar veriyoruz. Hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmiyor, atlamıyoruz. Gezinizin amacına ulaşması için 35 yıllık deneyimimizi devreye alıyor, organizasyonunuza altın  dokunuşlar yapıyoruz. Gürcistan’da ki muhataplarınızdan resmi randevu yazılarını alıyor, randevularınızı oluşturuyor, muhataplarınızla buluşturuyoruz.

SİZİN ÖNCELİKLERİNİZ : Bayilerinizin, meslek odalarınızın, mesleki kuruluşlarınızın bireysel memnuniyeti yanında hedeflerinizi de gerçekleştirmeniz sağlıyoruz. Harcadığınız para ve zamanın karşılığında beklediğiniz sonuçları almanızı sağladığımız  gibi, katılımcılarınıza kendilerine özel serbest zaman aralıklarını da belli bir sistematik içinde sunuyoruz.

BİZİM EKİBİMİZ : Kendi ana kadromuzla tabiri caizse siz “leb demeden” isteklerinizi karşılayan çok deneyimli bir Gürcü ekibimiz var. Türkçe ve kendi ana dillerine çok hakim ekibimiz çözüm odaklıdır. Türk insanının karakteristik özelliklerini yılların deneyimi ile çok iyi bilen ekibimiz Gürcistan’da her organizasyonunun başarıyla altından kalkan RİTUR GEORGİA LTD. bünyesinde çalışan mükemmel bir ekiptir.

OTEL, RESTORAN, ÇEVRE, KÜLTÜR, DİL VE LOJİSTİK HAKİMİYETİMİZ :  Yıllardır çalıştığımız otellerimiz var, yıllardır çalıştığımız restoranlarımız var, kendi araç filomuz ve bizimle yıllardır çalışan araçlarımız var. Siz detaylarla ilgilenmezsiniz, bir İsviçre saati dakikliğinde ve düzeninde işleyen organizasyonlarımızda ayrıntılarla sizi yormayız. Salonlar, oturma düzenleri, teknik gereksinimler, restoran menüleri, organizasyon içindeki gezileriniz gibi her ayrıntıyı biz planlarız, onayınızı alır ve uygularız. Batum, Tiflis, Bakuriani, Svaneti Gürcistanın her noktasında bütün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Saha hakimiyetimizi, yılların deneyimini ile sorunsuz, mutlu sonlu organizasyonlarla size de sunmaya hazırız. RİTUR ile Gürcistan sıfır risk anlamı taşır, başarı kaçınılmaz olur. 

batum bayi gezi, tiflis bayi gezisi, gürcistan iş gezisi, batum seminer organizasyonu, tiflis seminer organizasyonu, gürcistan mesleki kuruluşlar randevu, gürcistan fuarları, gürcistan ihracat fuarları, gürcistan ticaret ve sanayi odaları gezileri, gürcistan kosgeb organizasyonları, tiflis fuar otelleri, batum 5 yıldızlı oteller, gürcistan otobüs transfer, gürcistan türkçe rehber, gürcistan toplantı salonları, gürcistan grup yemekleri, gürcistan restorantları, gürcistan gala yemeği, gürcistan tiflis batum çevre gezileri, gürcistan batum tiflis günübirlik turlar geziler, kosgeb gürcistan fuar ve iş gezileri

Diğer Organizasyonlar