GÜNÜBİRLİK BATUM TURU, RİZE Çıkışlı, T.C Kimlikle, Rehberli, Bİlgi ve Rezervasyon: RITUR WhatsApp 0530 464 60 11

RİZE'den Günübirlik BATUM TURU. T.C Kimlikle
ÇARŞAMBA, CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ KESİN HAREKETLİ BATUM TURU
(RİZE OTOGARI, RİTUR/KAMİL KOÇ Ofisinden Hareket)

GÜNÜBİRLİK BATUM TUR PROGRAMIMIZ:

Saat 08.00’da RİZE şehir merkezindeki (RİZE OTOGARI, KAMİL KOÇ/RİTUR) RİTUR ofisimizden Batum’a hareket,

Saat 10.45: Sarp sınır kapısına varış ve Gürcistan’a giriş

Saat 12.00: Batum Turu başlangıcı – Panoramik Bulvar ve Batum Şehir turu, Batum Limanı, BATUM BOTANİK PARKI, Kutaisi Caddesi ve Tarihi  Orta Camii, Batum Katedrali, Avrupa Meydanı ve Altın Post Heykeli, Tiyatro Meydanı, Gürcü Alfabesi Anıtı, Ali ve Nino Anıtı, Batum Bulvarı, Akrepol, Bambu Ormanı,

17.00- 19.00: Serbest Zaman

19.15: Batum Bulvarında serbest zaman sonrası buluşma, Batum bulvarından Ses/Su/Işık gösterilerini izlemek üzere Ardagani gölüne hareket

20.00: Sarp sınır kapısına varış, Gürcistan’dan Türkiye’ye giriş

21.00: Sarp sınır kapısından Rize’ye hareket

22.30: Rize’ye varış ve tur sonu


GÜRCİSTAN’A GİRİŞ İÇİN SADECE YENİ TİP TC KİMLİK VEYA PASAPORT GEÇERLİDİR.  

PANDEMİ koşullarına göre günübirlik turlarımız 01 Haziran 2021 tarihinden itibaren başlıyor. PCR testi bir gün önce acentemiz tarafından resmi ve uluslararası normlarda gerçekleştirilmektedir. PCR test ücreti kişi başı 230 TL’dir.

Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde acentemizin sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz.

Turumuz Rize’den RİTUR ofisten hareket eder ve doğu yönüne doğru Karadeniz sahil yolundan Gündoğdu, Çayeli, Pazar, Ardeşen, Fındıklı, Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa üzerinden Sarp sınır kapısına ulaşır. Rize’nin doğusundaki her yerden anayol üstünde olmak koşulu ile turumuza katılabilirsiniz. 

18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur. Ebeveyinlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan ebeveyin (anne veya baba) diğer ebeveyine (anne veya babaya) noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.

Günübirlik BATUM turlarımız Türkiye ve Gürcistan hükümetlerinin talimatları doğrultusunda COVIT-19 salgını koşullarına göre düzenlenir. 

33 Yıllık RİTUR deneyimi ile Rehberli Günübirlik BATUM Turlarımız devam ediyor...

Turlarımızın hiçbirinde EKSTRA TUR yoktur, RİTUR müşterilerinin alışveriş yaptığı, yemek yediği veya harcama yaptığı hiç bir yerden KOMİSYON almaz !!!!
BU TUR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER GÜRCİSTAN'a girişler sadece YENİ TİP TC KİMLİK veya PASAPORT ile gerçekleşmektedir. Eski tip kimlikler geçersizdir.

Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz.

Turumuz Rize'den hareketlidir.

18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur. Ebeveyinlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan ebeveyin (anne veya baba) diğer ebeveyine (anne veya babaya) noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.

İçeriğinde astildihidrokodein, Dihidrokodein, Kodein, Nikodikodin, Nikokodin, Nörkodein, Folkodin, Etilmorfin bulunan ilaçlar ve Efedrin, Nörefedrin, Psodoefedrin ilaçları ile birlikte Gürcistan'a girmek zorunluluğu olan müşterilerimizin yanlarında ilacın reçetesini ve doktor raporunu bulundurmaları mecburidir. Yukarıda yazılı ilaçlar ve içeriklerindeki maddeler dışında bütün kişisel kullanım amaçlı ilaçlarla Gürcistana girmekte her hangi bir sorun yoktur.

Yurtdışı çıkış harcı, müze, botanik bahçesi giriş ücreti, yemek, özel harcamalar fiyata dahil değildir.

6 yaşını doldurmuş herkes YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI'na tabidir. Yurtdışı harç pulları Sarp sınır kapısından rehberimiz yardımıyla alınmaktadır. Yurtdışı çıkış harcı katılımcı tarafından ödenir ve tur fiyatına dahil değildir.

Günübirlik Batum turlarımız Türkiye ve Gürcistan hükümetlerinin talimatları doğrultusunda COVIT-19 salgını koşullarına göre gerçekleştirilir.
PAKET FİYATA DAHİL SERVİSLERİMİZ RİZEDEN BAŞLAYIP RİZEDE BİTEN ULAŞIM
RİTUR REHBERLİK HİZMETİ
PAKET FİYATIMIZ GÜNÜBİRLİK BATUM TURU FİYATIMIZ KİŞİ BAŞI: 120.-TL
GRUPLARA ÖZEL TURLAR VE ÖZEL FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAMANIZI DİLERİZ.
WHATSAPP: 0530 464 60 11
OFİS: 0464 217 14 85
(*) ile işaretlendirilmiş alanların doldurulması zorunludur.