YILBAŞI BAHANE, GÜRCİSTAN ŞAHANE, 28 Aralık 2021 /02 Ocak 2022, TİFLİS + BATUM, 5 gece 6 gün, TRABZON buluşmalı, Kimlikle, 1.700.- TL 4**** Otel Konaklamalı, Trabzon, Batum, Kutaisi, Gori, Mtsheta, TİFLİS, Sighnagi, Yılbaşı ve Kültür Turu birlikte!!!!!

YENİ YILA TİFLİS'DE GİRİYORUZ, METEHKİ KÖPRÜSÜ VE ŞARDENİ'DE MUHTEŞEM YENİ YIL KUTLAMALARI,
KİMLİKLE YURTDIŞINDA YILBAŞI PROGRAMI 2 GECE BATUM + 3 GECE TİFLİS+ FIRTINA VADİSİ/AYDER
5 GECE 6 GÜN - 28 Aralık 2021 SALI/02 Ocak 2022 PAZAR

28 EYLÜL 2021 tarihine kadar geçerli SÜPER PROMOSYON FİYATIMIZ 1.700 TL'dir.

28 ARALIK SALI 2021: TRABZON BULUŞMA, RİZE, HOPA, SARP SINIR KAPISI, BATUM

Saat 13.00’da Trabzon OTOGAR’dan, saat 14.00’da Rize’den hareket, saat 17.45 sularında Sarp sınır kapısına varış, Sarp sınır kapısından T.C kimlik veya pasaportlarımızla Gürcistan’a giriş, Batum şehir merkezine hareket, Ardagani gölünde ses/su/ışık gösterilerinin izlenmesi, Batum şehir merkezinde döviz bürolarında para değişimi, Batum şehir merkezinde 4**** otele yerleşme, gece Batum şehir turu, akşam yemeği olanağı, Batum şehir merkezinde 4****  otelde konaklama

29 ARALIK ÇARŞAMBA 2021:BATUM, KOBULETİ, KUTAİSİ, HAŞURİ, GORİ, TİFLİS

Batumda 4****  otelimze kahvaltı sonrası Batum  şehir merkezinde serbest zaman sonrası saat 10.00’da Batumdan molalarla 7 saat sürecek olan Batum-Tiflis  yolculuğu, Kobuleti, Samtredia, Kutaisi, Haşuri, Gori ve Mtshketa şehirleri üzerinden yolumuz üzerinde yer alan tarihi ve turistik mekanlarda kısa molalarla ve kısa gezilerle akşam saatlerinde Tiflis’e varış.

Marcanishvili Bulvarında Türk restoranlarında veya Gürcü restoranlarında akşam yemeği olanağı,Tiflis şehir merkezinde 4****  otelimize yerleşme, arzu eden konuklarımız için eski Tiflis bölgesinde Şardeni semtinde gece turu olanağı, 4**** otelimizde konaklama

 30 ARALIK PERŞEMBE 2021: TİFLİS, SİGHNAGİ, ALAZANİ VADİSİ, TİFLİS

 Tifliste 4****  otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk sonrası Alazani vadisinde kurulu UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde açık müze şehir olarak tescil edilmiş, 24 saat açık evlendirme dairesi ile “aşk şehri” olarak tanımlanan, muhteşem mimarisi ve doğal güzellikleri ile Gürcistan’ın en önemli kültür ve turizm merkezlerinden biri olan SİGHNAGHİ şehrine varış, Sighnaghi şehri gezisi, Sighnagi’de öğle yemeği olanağı,  yemek sonrası Azeri nufusun yoğur yaşadığı Gurjani şehri üzerinden Telavi şehrine varış, Televi şehri gezisi ve alışveriş olanağı sonrası akşam saatlerinde başkent Tiflis’e dönüş, 4****  otelimize yerleşme, serbest program ve otelimizde konaklama

31 ARALIK CUMA 2021:  TİFLİS, YENİ YIL KUTLAMALARI, TİFLİS

Otelimizde geç kahvaltı sonrası Tiflis şehir gezisi – Narikale, Sameba Katedrali, Barış Köprüsü, Vernisaj pazarı, Gürcistan’ın Anası Heykeli, Osmanlı Camii, Metehki Köprüsü ve Metehki Kilisesi, Rustaveli Bulvarı, Gürcistan Parlemento Binası, Gürcistan Ulusal Müzesi, Opera Binası vb – şehir turunun ardından otele transfer, akşam saatlerine kadar dinlenme olanağı, akşam saat 08.00’da otelden çıkış, Kvari nehri kıyısında kurulu geleneksel Gürcü restoranlarının yoğun olarak bulunduğu Şardeni semtine transfer, dilediğiniz Gürcü restoranında, cafesinde veya diğer eğlence yerlerinde yeni yıl gala yemeği olanağı…

Saat 11.00 sularında Metekhki köprüsüne transfer, Tiflis belediyesinin organize ettiği havaii fişekler altında canlı konserler, halk dansları ve diğer eğlencelerle yeni yıla giriş…

01 OCAK CUMARTESİ 2022: TİFLİSTE YENİ YIL KUTLAMALARI, TİFLİSTE KONAKLAMA, BATUM

Gece geç saatlerde otele transfer, arzu eden konuklarımız için serbest şehir programı…

Yeni yılın ilk gününe merhaba diyerek otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Batum’a hareket ve Tiflis’e veda, Gori şehrinde kısa bir mola ve Stalin evinin görülmesinin ardından Haşuri şehri üzerinden Borjomi şehrine varış, kışın bütün güzelliğinin yaşandığı Borjomi Milli Parkı gezisi, Rikoti tüneli üzerinden Zestaponi şehri üzerinden Kutaisi şehrine varış, kısa bir Kutaisi şehir turunun ardından Batum şehrine akşam saatlerinde varış, Batum şehrinde 4****  otelimize yerleşme, Batumda serbest program, Batumda 4**** otelimizde konaklama

02 OCAK PAZAR 2022: BATUM, SARP SINIR KAPISI, FIRTINA VADİSİ, RİZE, TRABZON

Batum şehir merkezinde alacağımız kahvaltı sonrası Batum şehir merkezinde kısa bir alışveriş molasının ardından Sarp sınır kapısından Türkiye’ye giriş, Hopa, Arhavi, Fındıklı ilçeleri üzerinden Ardeşen’e varış, ana Fırtına vadisine giriş (KAR VE YOL KOŞULLARINA GÖRE RİTUR FIRTINA VADİSİ PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRMEME HAKKINI SAKLI TUTAR)  Osmanlı restoranda öğle yemeği ve Zipline ile Fırtına nehri üzerinden geçiş olanağı, Çamlıhemşin ilçesi üzerinden Ayder yaylasına varış, Ayder yaylası gezisi ve Ayder yaylasında serbest zaman….

Ayder yaylasından Rize şehir merkezine transfer, Rize bezi ve Rize çayı alışverişi olanağı sonrası akşam saatlerinde Trabzon’a transfer, saat 17.30’da Trabzon havalimanına varış, 17.45’de Trabzon meydanına varış bir başka RİTUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşma…

33 YILLIK RİTUR DENEYİMİ VE GÜVENCESİ İLE 5 Gece konaklamalı YURTDIŞINDA KİMLİKLE YENİ YIL FIRSATI... TİFLİS'in IŞIKLARI YENİ YIL COŞKUSUYLA BİRLEŞİYOR
BU TUR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER Hareket noktamız TRABZON OTOGARIDIR. 28 Aralık 2021 Salı günü saat 13.00'da TRABZON OTOGARINDAN turumuz başlıyor.

Eylül 2021 tarihi itibariyle Gürcistana girişlerde son 72 saat içinde yaptırılmış PCR testi talep edilmektedir. Ülkeye giriş koşulları COVID-19 önlemleri çerçevesinde sıkılaştırılabilir veya gevşetilebilir. Değerli katılımcılarımızın bu hususu dikkate alması gerekmektedir.

Trabzon havalimanı ile Trabzon otogarı arası 1 km kadar bir mesafedir ve uçakla gelen konuklarımız HAVAŞ servisi ile Trabzon otogarına rahat bir şekilde ulaşabilir.

Gürcistan'a girişler YENİ TİP T.C. Kimliklerimiz veya Pasaportla gerçekleşmektedir.

Türkiye Nufus müdürlüklerinden kimlik değiştiren şahıslara verilen GEÇİCİ KİMLİK BELGESİ ile GÜRCİSTAN'A giriş mümkün değildir.

Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz.


Başkent Tifliste yeni yıl kutlamaları şehrin Metehki Köprüsü, Şardeni ve Rustaveli bölgesinde gerçekleşmektedir ve konaklayacağımız otel bölgeye oldukça yakın mesafededir.

Tiflis Belediyesi tarafından yeni yıl programı açıklandıkça sayfamızda detayları ile yer alacaktır.

Programımızda 1 gece Batum konaklamasının ardından 3 gece Tiflis konaklaması yer almaktadır. Son gece konaklamamız Batum şehir merkezinde gerçekleşmektedir. Toplam 5 gece otel konaklamamız vardır.

Dönüş günümüzde Fırtına vadisi ve Ayder programımızda yer almaktadır. Ancak yol ve hava koşullarına göre RİTUR programımı gerçekleştirip gerçekleştirmeme hakkını saklı tutar.

Programımız yurtdışında 72 saatten fazla bir süreyi kapsadığı için kimlikle giriş yapmakla bile gümrük mevzuatının zat'a mahsus eşya kapsamında verdiği sigara, alkol ve değeri 300 Euroyu geçmeyecek şekilde hediyelik eşya gümrük harcına tabi değildir.

Gürcistanda yemek fiyatları Türkiye'den bir miktar daha yüksektir. Programda yemek yiyebileceğiniz yerler her bütçeye ve her isteğe görefarklı talepler olması halinde rehberimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Rehberimiz yemek seçiminden, rezervasyona kadar bütün aşamalarda arzu etmeniz halinde yanınızda bulunacaktır.

Yemekler konusunda en uygun yerlerde Türk Damak Tadı ve İnançlarına göre rehberlerimiz tarafından yönlendirileceksiniz.

Bu turumuzda tur fiyatına dahil olmayan yurtdışı çıkış harcı, yemekler, giriş ücretleri, teleferik ve metro ücretleri vb toplam kişi başı harcama ortalama 1500-TL civarında gerçekleşmektedir. Bütçenizi oluştururken tur ücreti dışında ortalama 1.500.-TL gibi bir gideriniz olabileceğini hesaplayınız. 1.500 TL'nin altında veya üstünde bir harcama gerçekleştirme tamamen katılımcının kişisel harcamalarını yönetme durumuna bağlıdır.

18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur. Ebeveyinlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan ebeveyin (anne veya baba) diğer ebeveyine (anne veya babaya) noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.

Mevcut uygulamada Gürcistana girişte PCR testi talep edilmektedir. Tura gelmeden 1 gün önce "yurtdışı çıkış amaçlı" PCR testi yaptırılması zorunludur.
PAKET FİYATA DAHİL SERVİSLERİMİZ Trabzondan başlayıp Trabzonda biten programda lüks turistik otobüsle bütün transferler
2 gece Batumda + 3 gece Tifliste 4**** otellerde 5 gece konaklama
Otel konaklamalarında açık büfe Türk usulü 5 Kahvaltı
Türkçe rehberlik hizmeti
*****SÜPER PROMOSYON FİYATIMIZ 28 EYLÜL 2021 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR*****
PAKET FİYATIMIZ İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1.700.-TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı: 1.600.-TL
Tek Kişilik Odada Kişi Başı: 2.300.-TL
******Tura kesin rezervasyon için tur bedelinin % 10'u RİTUR şirket hesabına havale edilir
****** Tur bedelinin kalan % 90 kısmı tur başlangıcında nakit, banka havalesi veya kredi kartı ile ödenir.
******Tur hareket tarihine 7 gün kalana dek hiçbir mazaret belirtmeden iptal hakkı vardır ve % 10 tur ön ödeme bedeli nakit olarak hesabınıza havale edilir.
*****Tur tarihinden 7 günden az sürelerde savaş, pandemi, doğal afet, halk hareketleri, terör tehdidi gibi mücbir sebebler dışında % 10 ön ödeme tutarı iade edilmez.
**** Belirtilen paket fiyat geçerlilik tarihi itibariyle satın alınan tur fiyatı katılımcı için sabittir, bakiye tutar tur satın aldığınız tarihteki tur fiyatıdır ve olası fiyat artışları müşterilerimize yansıtılmaz.

Geniş Bilgi için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz veya 0530 464 60 11 nolu WHATSAPP /telefonumuzdan bilgi alınız...

*******SÜPER PROMOSYON FİYATIMIZ 1.700 TL, 28 EYLÜL'e kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir*******
(*) ile işaretlendirilmiş alanların doldurulması zorunludur.