YILBAŞI BAHANE, GÜRCİSTAN ŞAHANE, TİFLİS + BATUM, 5 GECE 6 GÜN, TRABZON buluşmalı, Kimlikle, Işıklar Şehri TİFLİS’te 28 Aralık – 02 Ocak, Rakipsiz Fiyatımız 1.500.-TL

YENİ YILA TİFLİS'DE GİRİYORUZ, METEHKİ KÖPRÜSÜ VE ŞARDENİ'DE MUHTEŞEM YENİ YIL KUTLAMALARI,
KİMLİKLE YURTDIŞINDA YILBAŞI PROGRAMI 2 GECE BATUM + 3 GECE TİFLİS+ FIRTINA VADİSİ/AYDER
5 GECE 6 GÜN - 28 Aralık 2018/02 Ocak 2019
TUR FİYATIMIZ 1.500.-TL

0128 ARALIK CUMA 2018: Saat 18.00’da Trabzon OTOGAR’dan, saat 19.00’da Rize’den hareket, saat 20.45 sularında Sarp sınır kapısına varış, Sarp sınır kapısından T.C kimlik veya pasaportlarımızla Gürcistan’a giriş, Batum şehir merkezine hareket, Ardagani gölünde ses/su/ışık gösterilerinin izlenmesi, Batum şehir merkezinde döviz bürolarında para değişimi, Batum şehir merkezinde 3*** standardı otele yerleşme, gece Batum şehir turu, akşam yemeği olanağı, Batum şehir merkezinde 3*** standardı otelde konaklama

29 ARALIK CUMARTESİ 2018: Batumda 3*** standardı otelimze kahvaltı sonrası Batum  şehir merkezinde serbest zaman sonrası saat 10.00’da Batumdan molalarla 7 saat sürecek olan Batum-Tiflis  yolculuğu, Kobuleti, Samtredia, Kutaisi, Haşuri, Gori ve Mtshketa şehirleri üzerinden yolumuz üzerinde yer alan tarihi ve turistik mekanlarda kısa molalarla ve kısa gezilerle akşam saatlerinde Tiflis’e varış.

Marcanishvili Bulvarında Türk restoranlarında veya Gürcü restoranlarında akşam yemeği olanağı,Tiflis şehir merkezinde 3*** standardı otelimize yerleşme, arzu eden konuklarımız için eski Tiflis bölgesinde Şardeni semtinde gece turu olanağı, 3*** standardı otelimizde konaklama

 30 ARALIK PAZAR 2018: Tifliste 3*** standardı otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk sonrası Alazani vadisinde kurulu UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde açık müze şehir olarak tescil edilmiş, 24 saat açık evlendirme dairesi ile “aşk şehri” olarak tanımlanan, muhteşem mimarisi ve doğal güzellikleri ile Gürcistan’ın en önemli kültür ve turizm merkezlerinden biri olan SİGHNAGHİ şehrine varış, Sighnaghi şehri gezisi, Sighnagi’de öğle yemeği olanağı,  yemek sonrası Azeri nufusun yoğur yaşadığı Gurjani şehri üzerinden Telavi şehrine varış, Televi şehri gezisi ve alışveriş olanağı sonrası akşam saatlerinde başkent Tiflis’e dönüş, 3*** standardı otelimize yerleşme, serbest program ve otelimizde konaklama

31 ARALIK PAZARTESİ 2018:  Otelimizde geç kahvaltı sonrası Tiflis şehir gezisi – Narikale, Sameba Katedrali, Barış Köprüsü, Vernisaj pazarı, Gürcistan’ın Anası Heykeli, Osmanlı Camii, Metehki Köprüsü ve Metehki Kilisesi, Rustaveli Bulvarı, Gürcistan Parlemento Binası, Gürcistan Ulusal Müzesi, Opera Binası vb – şehir turunun ardından otele transfer, akşam saatlerine kadar dinlenme olanağı, akşam saat 08.00’da otelden çıkış, Kvari nehri kıyısında kurulu geleneksel Gürcü restoranlarının yoğun olarak bulunduğu Şardeni semtine transfer, dilediğiniz Gürcü restoranında, cafesinde veya diğer eğlence yerlerinde yeni yıl gala yemeği olanağı…

Saat 11.00 sularında Metekhki köprüsüne transfer, Tiflis belediyesinin organize ettiği havaii fişekler altında canlı konserler, halk dansları ve diğer eğlencelerle yeni yıla giriş…

01 OCAK SALI 2018: Gece geç saatlerde otele transfer, arzu eden konuklarımız için serbest şehir programı…

Yeni yılın ilk gününe merhaba diyerek otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Batum’a hareket ve Tiflis’e veda, Gori şehrinde kısa bir mola ve Stalin evinin görülmesinin ardından Haşuri şehri üzerinden Borjomi şehrine varış, kışın bütün güzelliğinin yaşandığı Borjomi Milli Parkı gezisi, Rikoti tüneli üzerinden Zestaponi şehri üzerinden Kutaisi şehrine varış, kısa bir Kutaisi şehir turunun ardından Batum şehrine akşam saatlerinde varış, Batum şehrinde 3*** standardı otele yerleşme, Batumda serbest program, Batumda 3*** standardı otelimizde konaklama

02 OCAK ÇARŞAMBA 2019: Batum şehir merkezinde alacağımız kahvaltı sonrası Batum şehir merkezinde kısa bir alışveriş molasının ardından Sarp sınır kapısından Türkiye’ye giriş, Hopa, Arhavi, Fındıklı ilçeleri üzerinden Ardeşen’e varış, ana Fırtına vadisine giriş, Osmanlı restoranda öğle yemeği ve Zipline ile Fırtına nehri üzerinden geçiş olanağı, Çamlıhemşin ilçesi üzerinden Ayder yaylasına varış, Ayder yaylası gezisi ve Ayder yaylasında serbest zaman….

Ayder yaylasından Rize şehir merkezine transfer, Rize bezi ve Rize çayı alışverişi olanağı sonrası akşam saatlerinde Trabzon’a transfer, saat 18.00’da Trabzon havalimanına varış, 18.15’de Trabzon meydanına varış bir başka RİTUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşma…

30 YILLIK RİTUR DENEYİMİ VE GÜVENCESİ İLE 5 Gece konaklamalı YURTDIŞINDA KİMLİKLE YENİ YIL FIRSATI... TİFLİS'in IŞIKLARI YENİ YIL COŞKUSUYLA BİRLEŞİYOR, + BATUM
Turlarımızın hiçbirinde EKSTRA TUR yoktur.
BU TUR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER Hareket noktamız TRABZON OTOGARIDIR. 28 Aralık Cuma günü saat 18.00'da TRABZON OTOGARINDAN turumuz başlıyor.

Trabzon havalimanı ile Trabzon otogarı arası 1 km kadar bir mesafedir ve uçakla gelen konuklarımız HAVAŞ servisi ile Trabzon otogarına rahat bir şekilde ulaşabilir.

Gürcistan'a girişler T.C. Kimliklerimiz veya Pasaportla gerçekleşmektedir. Eski tip T.C kimlikler 10 yıldan eski olmamalı, soğuk damga görünür olmalı ve kimlik belgeleri deforme olmamış olmamalıdır. Yeni tip TC kimliklede geçişler sağlanmaktadır.

Türkiye Nufus müdürlüklerinden kimlik değiştiren şahıslara verilen GEÇİCİ KİMLİK BELGESİ ile GÜRCİSTAN'A giriş mümkün değildir.

Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz.


Başkent Tifliste yeni yıl kutlamaları şehrin Metehki Köprüsü, Şardeni ve Rustaveli bölgesinde gerçekleşmektedir ve konaklayacağımız otel bölgeye oldukça yakın mesafededir.

Tiflis Belediyesi tarafından yeni yıl programı açıklandıkça sayfamızda detayları ile yer alacaktır.

Programımızda 1 gece Batum konaklamasının ardından 3 gece Tiflis konaklaması yer almaktadır. Son gece konaklamamız Batum şehir merkezinde gerçekleşmektedir. Toplam 5 gece otel konaklamamız vardır.

Dönüş günümüzde Fırtına vadisi ve Ayder programımızda yer almaktadır.

Programımız yurtdışında 72 saatten fazla bir süreyi kapsadığı için kimlikle giriş yapmakla bile gümrük mevzuatının zat'a mahsus eşya kapsamında verdiği sigara, alkol ve değeri 300 Euroyu geçmeyecek şekilde hediyelik eşya gümrük harcına tabi değildir.

Gürcistanda yemek fiyatları Türkiye'den bir miktar daha yüksektir. Programda yemek yiyebileceğiniz yerler her bütçeye ve her isteğe görefarklı talepler olması halinde rehberimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Rehberimiz yemek seçiminden, rezervasyona kadar bütün aşamalarda arzu etmeniz halinde yanınızda bulunacaktır.

Yemekler konusunda en uygun yerlerde Türk Damak Tadı ve İnançlarına göre rehberlerimiz tarafından yönlendirileceksiniz.

Bu turumuzda tur fiyatına dahil olmayan yurtdışı çıkış harcı, yemekler, giriş ücretleri, teleferik ve metro ücretleri vb toplam kişi başı harcama ortalama 600-TL civarında gerçekleşmektedir. Bütçenizi oluştururken tur ücreti dışında ortalama 600.-TL gibi bir gideriniz olabileceğini hesaplayınız.

18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur. Ebeveyinlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan ebeveyin (anne veya baba) diğer ebeveyine (anne veya babaya) noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.

Gürcistan hükümetinin yeni aldığı bir kararla KİMLİĞİNDE FOTOĞRAF OLMAYAN ÇOCUKLAR'ın girişine izin verilmemektedir. Tur programına katılacak çocukların kimliklerinde mutlaka fotoğraf bulunmalıdır.

İçeriğinde astildihidrokodein, Dihidrokodein, Kodein, Nikodikodin, Nikokodin, Nörkodein, Folkodin, Etilmorfin bulunan ilaçlar ve Efedrin, Nörefedrin, Psodoefedrin ilaçları ile birlikte Gürcistan'a girmek zorunluluğu olan müşterilerimizin yanlarında ilacın reçetesini ve doktor raporunu bulundurmaları mecburidir. Yukarıda yazılı ilaçlar ve içeriklerindeki maddeler dışında bütün kişisel kullanım amaçlı ilaçlarla Gürcistana girmekte her hangi bir sorun yoktur.
PAKET FİYATA DAHİL SERVİSLERİMİZ Trabzondan başlayıp Trabzonda biten programda lüks turistik otobüsle bütün transferler
2 gece Batumda + 3 gece Tifliste 3*** standardı otellerde 5 gece konaklama
Otel konaklamalarında açık büfe Türk usulü 5 Kahvaltı
Türkçe rehberlik hizmeti
PAKET FİYATIMIZ İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1.500.-TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı: 1.350.-TL
Tek Kişilik Odada Kişi Başı: 1.900.-TL
WORLD CARD kredi kartlarına vade farksız 5 taksit

GRUPLARA ÖZEL PROGRAM VE ÖZEL FİYATLAR
Geniş Bilgi için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz veya 0464 217 14 85 nolu telefonumuzdan bilgi alınız...
(*) ile işaretlendirilmiş alanların doldurulması zorunludur.