Organizasyon


Karadeniz bölgesinin ve Gürcistan’ın kendine özgü koşullarında RİTUR olarak Karadeniz bölgesinde ve Gürcistan’da en küçük seminer gruplarınızdan en büyük kongrelere kadar her türlü organizasyonunuzu yapıyoruz. Birlikte ihtiyaçlarınıza göre, hedeflerinize göre, amaçlarınıza göre planlıyoruz. Protokol toplantıları, bayi toplantıları, eğitim toplantıları, satış ekibi toplantıları, vakıf, dernek, birlik, federasyon, ticaret ve sanayi odaları, ticaret borsaları için her türlü toplantıyı organize ediyoruz.


 

Başta Gürcistan olmak üzere KOSGEB destekli yurtdışı iş gezilerinizi yurtdışı organizatör kuruluş olarak organize ediyoruz. İş kolunuza göre GÜRCİSTAN’da muhataplarınızı buluyor, randevularınızı ve görüşmelerinizi ayarlıyor, KOSGEB prosedürleri için istenen davet mektuplarını ve ziyaretlerinizi temin ediyoruz.


 

Bayi gruplarınız hem Gürcistan, hemde  Karadeniz bölgesinde en güzel ve en ekonomik şekilde organize ediyor, bayilerinize sunduğunuz gezinin amacını bilerek sizin amacınızla bütünleşiyoruz.


 

Karadeniz bölgesi ve Gürcistanda  organizasyonunuzda başından sonuna kadar sizinle birlikteyiz. Öncelikle sizin arzu ettiğiniz mekanın toplantınızın amacı ile ne kadar örtüştüğünü, fiziki yeterliliğini, çevresel faktörleri, ulaşım ve konaklama olanakları ile ilgili bir bilgilendirmede bulunuyoruz.


 

Toplantı organizasyonlarınızda bölgedeki kamu, sivil toplum kuruluşları, mesleki kuruluşlar ile iletişim sağlıyoruz ve randevuların alınmasında aracılık ediyor yada organizasyonunuza katılımları konusunda iletişimlerini sağlıyoruz, görsel ve yazılı basın ilişkilerinizi düzenliyor, toplantılardan arta kalan zamanlarda turistik geziler, sosyal aktiviteler yapıyoruz. Gürcistan ve Karadeniz bölgesinde çeviri hizmetlerinizi sağlıyoruz.


 

1988 yılından itibaren tam 29 yıldır Karadeniz bölgesinde ve 1990 yılından itibarende tam 27 yıldır Gürcistanda uzmanlaşan acentemizin geçmişinde çok önemli toplantı organizasyonları, tanıtım faaliyetleri, reklam çekimleri, bayi toplantıları, bayi gezileri ve sayısız organizasyon vardır. RITUR olarak Karadeniz bölgesinde ve Gürcistan yapacağınız veya planladığınız organizasyonlarınızda en baştan planlama aşaması da dahil olmak üzere sizinle birlikte başından sonuna kadar mutlu sonla biten başarılı bir organizasyona birlikte sizin adınıza imza atalım.


 

Bize göre başarı soyut düşünüp, somutlaştırma aşamasına gelinceye kadar bütünü görerek ayrıntıları bütün riskleri ile planlayıp önlemleri almaktan geçiyor.