ABD Vizesi, Gürcistan Tiflis, Türk vatandaşları için Gürcistan Tiflis’te Vize Başvurusu Yapacak T.C vatandaşları için servis hizmetlerimiz başlamıştır.

TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN GÜRCİSTAN TİFLİS'te ABD VİZE BAŞVURU HİZMETLERİ ACENTEMİZ RİTUR TARAFINDAN SUNULMAKTADIR.

ABD elçiliği ve konsolosluklarından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize başvuruları Türkiyedeki ABD misyonlarınca askıya alınmasından dolayı TC vatandaşları yurtdışındaki ABD elçilik ve konsolosluklarına vize müracaatı yapabilmektedir.

TC vatandaşları için TC kimlikle kara ve hava hudut kapılarından TC kimlikleri ile giriş yapılabilen Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te vize başvuruları için servis hizmetlerimiz başlamıştır.

Acentemiz RİTUR’un Gürcistan’ın başkenti Tiflis havalimanında vize başvurusu yapacak kişi ve grupların şehir merkezine transferi, ABD Tiflis Büyükelçiliğine/ konsolosluğuna transferi, otel konaklamaları için rezervasyon, Türkçe’den İngilizceye, Gürcüceye çeviri ve rehberlik hizmetlerini içeren paketlerimizin satışları başlamıştır.

Grup ve münferit olarak yapılacak başvurular için otel rezervasyonu, transferler, rehberlik ve mihmandarlık hizmetleri, ABD diplomatik misyonu tarafından talep edilecek belgelerin yeminli tercümeleri için acentemiz RİTUR’un servis ücretleri seçilecek otel standardı ve talep edilen hizmetlere göre belirlenmektedir.

Bize 0464 217 14 85 numaralı ofis telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Acentemiz vize konusunda her hangi bir teminat veya garanti vermemekte, sadece Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te vize almak isteyen Türk vatandaşlarına transfer, konaklama, çeviri ve benzeri hizmetleri sunmaktadır.

 

29 YILLIK TÜRSAB A/1596 NOLU RİTUR TURİZM'İN 25 YILI AŞKIN GÜRCİSTAN DENEYİMİ İLE ABD VİZE BAŞVURULARINIZDA GÜRCİSTAN TİFLİSTE YANI BAŞINIZDA GÜVENİLİR BİR DOST ELİ....
BU TUR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER Acentemiz ABD elçiliği veya konsolosluğu nezdinde vize başvurusu yapmamaktadır. Vize başvurularını bizzat vize talep edenlerin yapması gerekmektedir.

ABD misyonlarının vize vermesi veya vermemesi konusunda acentemizin her hangi bir sorumluluğu yoktur.

Acentemiz RİTUR ABD vizesi için Tiflis'e ulaşacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ulaşım, konaklama, tercüme vb gibi konularda servisler sunmaktadır ve acentemizin sorumluluğu vize başvurusu için Tiflise ulaşan başvuru sahiplerinin taleplerine göre hizmet verilmesinden ibarettir ve kesinlikle ABD vizesi için ABD elçilik ve konsolosluğu ile vize müracaatı yapan kişiler arasında her hangi bir şekilde aracılık yapmamaktayız.
PAKET FİYATA DAHİL SERVİSLERİMİZ Uçak bileti, otel konaklaması, yemek, transfer, vize bekleme süresince talep edilmesi halinde şehir ve çevre turları, yeminli tercüman hizmetleri isteğinize belirlenir. Bu hizmetlerden birini, bir kısmını veya tamamını talep edebilirsiniz.
PAKET FİYATIMIZ Fiyatlarımız talep edilen hizmetlere göre belirlenir.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN RİTUR TURİZM 0464 217 14 85'nolu telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki iletişim formunu kullanarak talebinizi yazılı olarakta iletebilirsiniz.
(*) ile işaretlendirilmiş alanların doldurulması zorunludur.