GÜNÜBİRLİK RİZE’den BATUM TURU, GRUPLARA ÖZEL, T.C Kimlikle Geçiş, Turumuzun Detayları için RİTUR TURİZM 0464 217 14 85

RİZE'den Günübirlik BATUM TURU
GRUPLARA ÖZEL
Rizeden Günübirlik Batum Turu, Kimlikle

Saat 08.00’da RİZE şehir merkezindeki RİTUR ofisimizden Batum’a hareket,

Saat 10.45: Sarp sınır kapısına varış ve Gürcistan’a giriş

Saat 12.00: Batum Turu başlangıcı – Panoramik Bulvar ve Batum Şehir turu, Batum Limanı, BATUM BOTANİK PARKI, Kutaisi Caddesi ve Tarihi  Orta Camii, Batum Katedrali, Avrupa Meydanı ve Altın Post Heykeli, Tiyatro Meydanı, Gürcü Alfabesi Anıtı, Ali ve Nino Anıtı, Batum Bulvarı, Akrepol, Bambu Ormanı,

17.00- 19.30: Serbest Zaman

19.30: Batum Bulvarında serbest zaman sonrası buluşma, Batum bulvarından Ses/Su/Işık gösterilerini izlemek üzere Ardagani gölüne hareket

20.00: Sarp sınır kapısına varış, Gürcistan’dan Türkiye’ye giriş

21.00: Sarp sınır kapısından Rize’ye hareket

22.30: Rize’ye varış ve tur sonu

 

28 Yıllık RİTUR deneyimi ile Rehberli Günübirlik Turlarımız devam ediyor...

Turlarımızın hiçbirinde EKSTRA TUR yoktur, RİTUR müşterilerinin alışveriş yaptığı, yemek yediği veya harcama yaptığı hiç bir yerden KOMİSYON almaz !!!!
BU TUR İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER OHAL kapsamında yurtdışına çıkacak kamu personeli için çalıştığı kurumdan ıslak imzalı "yurtdışına çıkışınıza mani bir halin olmadığına" dair belge alınması zorunludur.

Kamu çalışanlarının eş ve çocukları da ister yeşil pasaport kullanıyor olsun, ister kimlikle Gürcistana çıkıyor olsun eş veya ebeveyinin çalıştığı kurumdan izin almak zorundadır.

Kimlikle veya pasaportla yurtdışına çıkacak tur katılımcılarımızın en son yapılan değişiklikleri, uygulamaları, yasal düzenlemeleri takiple mükellef olduklarını ve acentemizin tur katılımcılarının sınır kapısından yurtdışına çıkışlarda sorun yaşanması halinde sorumlu olmadığımızı ve yurtdışına çıkışın veya resmi makamlar tarafından engellenmenizin tamamen kişisel sorumluluğunuzda olduğunu belirtiriz.

Turumuz Rize'den hareketlidir.

18 yaşından küçükler için yanlarında anne ve babalarının bulunması zorunludur. Ebeveyinlerden biri çocukla birlikte değilse, çocukla birlikte olmayan ebeveyin (anne veya baba) diğer ebeveyine (anne veya babaya) noterden muvafakatname vermek durumundadır. Çocuğun velayeti eğer tek bir ebeveyine aitse bu durumda mahkeme ilamının sınır geçişi sırasında ibraz edilmesi zorunludur.

İçeriğinde astildihidrokodein, Dihidrokodein, Kodein, Nikodikodin, Nikokodin, Nörkodein, Folkodin, Etilmorfin bulunan ilaçlar ve Efedrin, Nörefedrin, Psodoefedrin ilaçları ile birlikte Gürcistan'a girmek zorunluluğu olan müşterilerimizin yanlarında ilacın reçetesini ve doktor raporunu bulundurmaları mecburidir. Yukarıda yazılı ilaçlar ve içeriklerindeki maddeler dışında bütün kişisel kullanım amaçlı ilaçlarla Gürcistana girmekte her hangi bir sorun yoktur.

Gürcistan hükümetinin yeni aldığı bir kararla KİMLİĞİNDE FOTOĞRAF OLMAYAN ÇOCUKLAR'ın girişine izin verilmemektedir. Tur programına katılacak çocukların kimliklerinde mutlaka fotoğraf bulunmalıdır.

Yurtdışı çıkış harcı, müze, botanik bahçesi giriş ücreti, yemek, özel harcamalar fiyata dahil değildir.

6 yaşını doldurmuş herkes 15 TL Yurtdışı çıkış harcına tabidir.
PAKET FİYATA DAHİL SERVİSLERİMİZ ULAŞIM
RİTUR REHBERLİK HİZMETİ
PAKET FİYATIMIZ GRUP FİYATLARI İÇİN ACENTEMİZİ 0464 217 14 85'den aramanızı rica ederiz.
(*) ile işaretlendirilmiş alanların doldurulması zorunludur.