ABD Vizesi, Gürcistan Tiflis, Türk vatandaşları için Gürcistan Tiflis’te Vize Başvurusu Yapacak T.C vatandaşları için servis hizmetlerimiz başlamıştır.

ABD elçiliği ve konsolosluklarından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize başvuruları Türkiyedeki ABD misyonlarınca askıya alınmasından dolayı TC vatandaşları yurtdışındaki ABD elçilik ve konsolosluklarına vize müracaatı yapabilmektedir.

TC vatandaşları için TC kimlikle kara ve hava hudut kapılarından TC kimlikleri ile giriş yapılabilen Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te vize başvuruları için servis hizmetlerimiz başlamıştır.

Acentemiz RİTUR’un Gürcistan’ın başkenti Tiflis havalimanında vize başvurusu yapacak kişi ve grupların şehir merkezine transferi, ABD Tiflis Büyükelçiliğine/ konsolosluğuna transferi, otel konaklamaları için rezervasyon, Türkçe’den İngilizceye, Gürcüceye çeviri ve rehberlik hizmetlerini içeren paketlerimizin satışları başlamıştır.

Grup ve münferit olarak yapılacak başvurular için otel rezervasyonu, transferler, rehberlik ve mihmandarlık hizmetleri, ABD diplomatik misyonu tarafından talep edilecek belgelerin yeminli tercümeleri için acentemiz RİTUR’un servis ücretleri seçilecek otel standardı ve talep edilen hizmetlere göre belirlenmektedir.

Bize 0464 217 14 85 numaralı ofis telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Acentemiz vize konusunda her hangi bir teminat veya garanti vermemekte, sadece Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te vize almak isteyen Türk vatandaşlarına transfer, konaklama, çeviri ve benzeri hizmetleri sunmaktadır.